Важкий рок у незвичному звучанні скрипки та фортепіано

0
700
Professional photographer. Official Canon Ambassador 2018. Member of Ukrainian Association of Professional Photographers, which represents professional photographers in the international photographic community. Engaged art photography for about 10 years.  Highly qualified with natural and studio lighting. Jaroslav has considerable experience in different areas of photography. He had been working for various Ukrainian and foreign magazines. His main areas are portrait, model and advertising photography.

Цього тижня творчий проект Bozhyk Duo приємно здивував навіть своїх найпалкіших шанувальників, випустивши на своєму офіційному каналі YouTube кавер версію відомого хіта німецького гурту Rammstein.

Запис відбувався не в студії і навіть не в концертному залі, а просто коло будинку. Звичайно, що і відео записувалося не на професійні камери, а на звичайні мобільні телефони. Як зазначає саме подружжя талановитих музикантів – є велика складність виконувати «важкий» рок, тому цього разу довелося навіть до звучання додати віртуального ударника.

Ще один цікавий факт – композиція називається “Sonne”, і з німецької перекладається як сонце. От і під час запису цього відео сонце ніби «бавилося» з музикантами, то з’являючися на 15 секунд, то знову ховаючися.

 

Нагадуємо, що Олександр та Юлія Божики щотижня дарують своїм поціновувачам кавери та авторські композиції на своєму каналі YouTube.

Підписуйтеся на їхній канал https://www.youtube.com/user/bozhyk27, залишайте ваші коментарі – і очікуйте на наступне відео, адже подружжя музикантів обіцяють наступного разу записати спеціальне привітання до Дня Матері!