“Важкі часи попереду”: карантин в Україні можуть продовжити

0
316

Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України зробив заяву про те, коли в країні буде пік розповсюдження коронавірусу. Він припустив, що це станеться в період між 15 і 25 квітня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, інформує “Вголос”.

“Не варто займатися самообманом, важкі часи ще попереду. Порівняйте динаміку виявлення інфікованих в Україні та в Іспанії. 28 лютого в Іспанії було виявлено лише 33 інфікованих. А через 21 день серед інфікованих було вже 25 496 жертв вірусу. Ми очікуємо пік епідемії приблизно на дати 15-25 квітня”, – написав Геращенко.

Також заступник Авакова зазначив, що існує можливість продовження карантину до 15 травня і закликав українців дотримуватися обмежень.

“Головна, а по суті, єдина задача карантину – це зупинити розповсюдження епідемії в геометричній прогресії, коли кожен заражений, перед встановленням діагнозу встигав заразити інших 3-4 людини. Епідемія зупиняється лише тоді, коли інфікований, до моменту виявлення у нього захворювання, за статистикою, встигає заразити менше однієї людини”, – додав він.