“Василько став янголом”: в Італії важка хвороба забрала життя 11-річного українця, рідні благають про допомогу

0
6792

Сумна новина прийшла до нас з Риму. Після довгої боротьби з хворобою відійшов у вічність 11-річний Василько Негря з села Угля Закарпатської області. Хлопчик перебував на лікуванні в Італії понад два роки і всі заощадження у батьків вичерпані, саме тому небайбужих просять допомогти зібрати кошти для транспортування тіла в Україну.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на  “Це моя Україна“.

“Доброго дня всім!
Нажаль, сьогоднішній день 14.02.2021 року для сімї Негря з села Угля, Тячівського району, став найстрашнішім в їхньому житті….
Сьогодні відійшов у вічність їхній дорогий синочок Василько, який ще тиждень тому святкував свій 11-тий День народження.
Та доля розпорядилася по іншому…
Після тривалого і важкого лікування та багатьох операцій , медики лікарні «Бамбіні Джезу», (що в Італії) , повідомили батькам новини , яких вони найбільш за все боялися…

Лікувавши дитину всіма відомими і навіть експериментальними методами, лікарі повідомили, що хвороба прогресує, і вони безсилі…
Василько став янголом
Всі Ви знаєте , що дитина перебувала на лікування у Римі більше 2-х років, тому всі заощадження батьків вичерпані .

На протязі всього дня батьки консультувалися, як правильно оформити документи, і підготувати все, як належне, щоб привести тіло Василька з Риму додому на Закарпаття.
ЗВЕРТАЮСЬ_ДО_ВСІХ_НЕБАЙДУЖИХ , вся надія залишається тільки на Вас , наші дорогі ,учасники групи, друзі, родичі , краяни та вся Українська діаспора в Італії і не тільки, просимо Вас допомогти ЗІБРАТИ_КОШТИ_НА_ВИВЕЗЕННЯ_ТІЛА нашого янгола Василька додому .Наразі важлива кожна копійка.
ВІДКРИВАЄМО ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР КОШТІВ на суму 5 000 тисяч євро.
Також маємо велике прохання молитися, щоб Бог дав сили батькам витримати ці важкі випробування та неоціненну втрату найдорощого, що є в житті кожного з нас- свого дитя…

Просимо всіх небайдужих до такого горя, підтримати батьків Василька фінансово, морально та молитвами за новопредставленого отрока Василька
Спи спокійно наш янголе . Любимо… Пам’ятаємо …
Наші найщиріші співчуття батькам та рідним
Банківські реквізити:
ПРИВАТ БАНК: 5168755104560384 Негря Любов.
Телефон мами : +380677242279 .
Телефон батька Михайла: +380 96 293 7152( вайбер;ватсап)”, – йдеться у фейсбук-спільноті “РАК❗️Група допомоги Негря Василькові-8 рочків❗️Саркома Юінга❗️”

Читайте також: Горе-мати вивезла трьох дітей в ліс та роздягля догола, щоб заморозити