Вантажівка з 39 людськими трупами: названо основну версію

0
2028

В Англії заарештували підозрюваного у вбивстві 39 невідомих, чиї тіла були знайдені 23 жовтня у вантажівці, що стояла в індустріальному парку в графстві Ессекс. Однією з версій слідства є загибель нелегалів під час транзиту з рідної країни.

Поліція затримала водія вантажівки. Це 25-річний Мо Робінсон, житель міста Портадаун у Північній Ірландії. Правоохоронці цієї країни також перевіряють версію, що до масової загибелі можуть бути причетні організовані злочинні групи, пише BBC.

Встановлено, що вантажівка з трупами в Ессекс прибула з міста Пурфліт. Причому кабіна водія приїхала з Північної Ірландії, а сам причіп – з бельгійського Брюгге. У Пурфліті їх з’єднали і відправили в Ессекс.

 

Крім англійських та ірландських правоохоронців, до розслідування підключилися і поліцейські Бельгії.

“Ми не маємо поняття, як довго вантажівка провела в Бельгії, це можуть бути годинни, а можуть і дні”, – повідомив спікер Федеральної прокуратури Бельгії Ван Даус.

Ні особиі, ні навіть національності жертв не встановлені, але відомо, що це мігранти. Першою версією слідства було те, що вантажівка з трупами прибула з Болгарії, проте пізніше представник МЗС цієї держави заявив, що авто мало реєстрацію під назвою компанії, яка належить громадянину Ірландіі. Він назвав “вкрай малоймовірним”, що загиблі були громадянами Болгарії.

За інформацією директора Асоціації автоперевізників Річард Бернетт, температура в рефрижираторних причепах, в якому і були всі загиблі, може опускатися до -25, що спричинить незмінну смерть для тих, хто опинився в таких умовах.

Маршрут вантажівки

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон назвав подію “несамовитою трагедією”. Правоохоронці кількох країн пообіцяли докласти всіх зусиль для завершення розслідування масової загибелі мігрантів.

У виданні відзначили, що випадки смертей для нелегалів під час перевезення в різні країни фіксуються регулярно. У 2000 році в транспорті задихнулися 58 китайців, також були НП з біженцями з Афганістану.