“Вам потрібно освіжитися”: нардеп облив Насірова водою у прямому ефірі (ВІДЕО)

0
1332
скріншот з відео: Кореспондент

У прямому ефірі телеканала ZIK у п’ятницю, 8 лютого, народний депутат з групи Воля народу Сергій Шахов вилив склянку води в сторону опонента, екс-глави Державної фіскальної служби України скандального Романа Насірова.

Відповідне відео опублікували на YouTube.

Скандал почався тоді, коли Насіров заявив, що упродовж року в Україні можна підняти мінімальну зарплату до 15 тисяч гривень і пенсію – до 5 тисяч гривень.

“Звідки йдуть пенсії? З Пенсійного фонду. Звідки йдуть гроші до фонду? З нарахувань на зарплату. Зараз 10 працівників годують 12 пенсіонерів. Як з відрахувань від мінімальної зарплати в 4 тисячі гривень можна наповнити Пенсійний фонд? Там завжди буде дефіцит. Тому українцям потрібно давати роботу і гідну зарплату, щоб з її відрахувань виплачувати високі пенсії”, – сказав він.

“Ви говорили людям про заробітні плати, ви говорили про пенсії. Ви працювали в якій владі, скажіть, будь ласка?” – запитав Шахов. Нардеп продовжив: “Слухайте, вам потрібно сьогодні освіжитися”. Після цих слів він узяв склянку з водою і вилив на Насірова.