Вакансії на роботу в Польщі на 2021 рік

0
419

Плануєте шукати роботу за кордоном у 2021 році? Тоді ми підкажемо, які вакансії будуть найбільш актуальними у цьому році та як можна влаштуватися легально, щоб уникнути всіляких ризиків і гарантовано отримати винагороду за свою працю. Якщо ви шукаєте саме вакансії на роботу в Польщі, то можете звернутися у кадрову агенцію «Віза Про», де вам підберуть вакансію відповідно до ваших побажань та навиків. Тут вам зможуть запропонувати роботу в Польщі на фермі, у сільському господарстві, у сфері обслуговування, на будівництві та ін.

Чому українці надають перевагу працевлаштуванню в Польщі? На це є ряд причин:

 • зарплата в 3-4 рази вища, ніж в Україні;
 • не потрібно далеко їхати;
 • з поляками легко порозумітися;
 • немає специфічних вимог до працівників;
 • є велика кількість відкритих вакансій;
 • хороші умови праці.

Українців турбує багато питань щодо працевлаштування. Тому ми зупинимося на найбільш актуальних питаннях, і дамо на них відповіді.

Як можна влаштуватися офіційно?

Це зовсім нескладно, адже зараз є професійні кадрові агенції, які взаємодіють між польськими роботодавцями та українськими працівниками та допомагають українцям підшукати роботу. Наприклад, якщо потрібна робота на фермі в Польщі, вам потрібно звернутися до кадрової агенції. Наприклад, це може бути «Віза Про». У агенції ви розповідаєте про бажану вакансію, рівень оплати та місто, де хотіли б працювати. Також ви розповідаєте, що ви вмієте робити, який у вас досвід, наскільки добре ви володієте польською мовою. Не варто переживати: можна без проблем влаштуватися навіть без знання мови, головне – бажання працювати на результат.

У кадровій агенції вам підберуть вакансію та допоможуть отримати від роботодавця запрошення та підписати контракт. Для чого воно потрібне? Щоб відкрити робочу візу в Польщу, адже без неї офіційно працювати не вдасться.

Тож, наступний етап – це збір документів та їх подача для отримання візи. У цьому також можуть допомогти співробітники кадрової агенції.

І останній етап – це ваш виїзд на роботу в ЄС. Ви можете самостійно організувати свій проїзд, а можете скористатись послугами кадрової агенції, якщо у вас обмаль часу чи ви не знаєте, як це краще зробити.

Чому варто звертатись у кадрову агенцію?

Чи не простіше знайти вакансію самостійно, через Інтернет? Адже в Інтернеті є безліч пропозицій. Даємо відповідь: співпрацюйте тільки з тими посередниками, які мають ліцензію! Тільки так ви зможете уникнути ризиків і бути впевненими, що обумовлене вакантне місце на вас чекатиме, і що за вашу працю вам заплатять стільки, скільки було обумовлено.

У агенції ви підпишете з роботодавцем контракт, де буде зафіксована ваша посада, оклад, обов’язки сторін. Тому працевлаштування по контракту – єдине правильне рішення, яке допоможе зберегти ваші нерви та гроші!

Вибір вакансій на роботу в Польщі у 2021 році

У 2021 році ви зможете обрати вакансію на роботу в Польщі на фермі, заводі, фабриці, будівництві чи у сфері обслуговування. Зупинимося детальніше на вакансіях.

Серед актуальних вакансій:

 • на заводі: швачка, різноробочий, пакувальник, сортувальник, оператор пресу, механік, закрійник – 13-30 PLN/год;
 • на складах: працівник складу, пакувальник, карщик, комплектувальник, пікер –13-16 PLN/год;
 • на будівництві: будівельник, муляр, арматурник, зварювальник, електрик, зварювальник, шліфувальник, різноробочий та ін. – 14-25 PLN/год;
 • на фермі, у сільському господарстві: доярка, збирач/збиральниця урожаю, догляд за тваринами – 12-14 PLN/год (оплата також може залежати від виробітку);
 • у готелях і хостелах: адміністратор, покоївка, повар, помічник на кухні – 11-16 PLN/год;
 • у кафе, ресторанах, пекарнях, барах: повар, пекар, бариста, помічник на кухні, офіціант, прибиральниця – 11-16 PLN/год.

Тож ви бачите: серед запропонованих вакансій є хороші пропозиції і для жінок, і для чоловіків. Можна підібрати вакансії і для сімейних пар, це не проблема.

Майте на увазі: якщо ви плануєте влаштовуватися у сферу обслуговування, тобто працювати з клієнтами, однією з вимог може бути вільне володіння польською мовою, будьте до цього готові.

Проживання та харчування

Коли будете обирати вакансію у кадровій агенції, одразу запитуйте: чи пропонує фірма житло, харчування. Дуже часто польські компанії пропонують своїм співробітникам житло або безкоштовно, або за дуже низьку ціну. Це зазвичай житло типу гуртожитків, де у кімнаті живе кілька осіб. Проте це один з найкращих способів зекономити. Або ж ви можете підшукати собі житло самостійно.

Що стосується харчування, то його зазвичай працівники забезпечують собі самі. У польських супермаркетах невисокі ціни, тому харчування не буде вам дорого коштувати.