Вагітна у 12: дівчина з Львівщини народить від школяра

0
1660

13-річна школярка з Львівщини завагітніла від неповнолітнього односельчанина, на два роки старшого від неї. Майже 8 місяців дівчинці вдавалося приховувати свою вагітність від вчителів та односельчан. Знала лише мама, але мовчала. Заяву на кривдника доньки жінка відмовилася писати. 

Вагітна нині навчається у 8 класі. Ймовірний батько дитини –  у 9 класі.

“У нас в селі вже всі про то знають. Була поліція, всіх опитували, що і до чого. У селі про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше лише ходили чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла аж під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання “в лоб”, ну і вона підтвердила, що то правда”, – розповів ZAXID.NET голова сільради одного з сіл Кам’янка-Бузького району (з етичних міркувань ні село, де трапився цей випадок, ані імен  причетних не вказують).

Директорка школи про дівчину відгукується добре. Розповіла, що учениця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо. Дитина дуже добра і має лише кілька близьких подруг. Cім’я, у якій вона росте – неблагополучна та багатодітна, проживає родина у цьому селі вже 17 років, хоча досі тут не прописана. Бабуся, мама та четверо дітей, серед яких вагітна школярка, живуть всі разом в одній кімнаті.

У школі зміни у зовнішності дівчинки помітили на початку грудня. З того часу директорка запевняє, що намагалася поговорити з мамою дівчинки, однак та ніяк не виходила на контакт. І лише кілька тижнів тому під тиском працівників соцслужби таки розповіла, що її донька дійсно вагітна.

Директорка школи також розповіла, що разом із психологом намагалася дізнатися в дівчинки чи не було примусу. “Я в неї питаю, чи він тебе змушував? А вона каже – ні. Але в розмові ми почули, що він навіть ловив рибу і давав їй за то. Я в шоці була”, – додала директорка.

Про хлопця, якого називають ймовірним батьком, відомо, що він також з неблагополучної сім’ї. Два роки тому його маму звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків через смерть однорічної доньки. А сам хлопець у дев’ятому класі ледь вміє писати.