В Україну завезли велику партію високоякісних підроблених євро і доларів: спецзасоби підробку не розпізнають

0
252

Двоє громадян України придбали на території Турецької Республіки фальшиву валюту — долари США та євро на загальну суму майже чверть мільйона доларів США. Вони збували фальшиві гроші у Києві за ціною 50–60 % від реальної вартості банкнот. Якість цих банкнот була настільки високою, що більшість спеціальних засобів перевірки не розпізнавали підробку.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали обвинувачених під час збуту 230 тис підроблених доларів США.

Під час обшуків встановлено інші факти зберігання фігурантами провадження підроблених американських доларів, а також фальшивих євро, у тому числі в орендованому індивідуальному сейфі столичного банку.

До одного з обвинувачених застосовано запобіжний захід  тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі майже 500 тис грн, до іншого  заставу у сумі майже 680 тис грн.

Київською міською прокуратурою до Дніпровського районного суду м. Києва скеровано обвинувальний акт стосовно двох осіб, викритих у придбанні, зберіганні, перевезені та збуті підробленої іноземної валюти в особливо великих розмірах (ч. 2, 3 ст. 199 КК України).