В українського народного депутата підтвердили коронавірус (ФОТО)

0
825

Нардеп від депутатської групи “Довіра” Сергій Шахов заразився коронавірусом Covid-19. Про це заявив народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Качура на засіданні парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування сьогодні, 18 березня.

Про це повідомляє “Новое время”, передає “Цинічний Львів”.

“Оперативна довідка Міністерства охорони здоров’я, яку мені дали, офіційна довідка, яку мені дали – вірус вже підтверджено у цього народного депутата”, – сказав він.

Нардеп не озвучив ім’я захворілого. Натомість у коментарі ТСН сам Сергій Шахов підтвердив діагноз і сказав, що самоізолювався.

“Я сьогодні ізольований, займаюся дезінфекцією, з людьми не контактував. Температура знизилася, почуваюся я нормально, сподіваюся, буде все добре. Не знаю, чому навколо цього здійнялася така паніка”, – сказав Сергій Шахов.

За словами Шахова, востаннє він був у Верховній Раді 6 березня. Водночас, громадський рух “ЧЕСНО” пише, що нардеп 12 березня відвідував засідання екологічного комітету.