В українській діяспорі жорстко відповіли на заяви послів Ізраїлю та Польщі щодо українських героїв

0
3017

Читайте також: посли Польщі й Ізраїлю засудили вшанування українських діячів.

Поза всяким сумнівом, історія національно-визвольних змагань українців і внесок у цю боротьбу українських націоналістів відомі також послам Ізраїлю і Польщі, як відомо нашим послам у цих країнах про визвольну боротьбу юдеїв і поляків та етапи становлення їхніх держав. Але жоден український дипломат жодного разу не дорікнув представникам різних середовищ у країнах перебування, що вони вшановують пам’ять того чи іншого політичного діяча своєї нації.

То по якому праву, по якому закону і з якою метою горе-посли Єрусалима і Варшави в час, коли триває московсько-українська війна, абсолютно безпідставно роблять відверто українофобські заяв!?

Чому мовчать Президент, Кабінет Міністрів і Верховна Рада України, яку для них же виборювали Степан Бандера, Андрій Мельник, Євген Коновалець, Іван Липа, Юрій Липа та інші українські націоналісти!?

Чому, врешті-решт, абстрагується від ситуації той, хто сьогодні є очільником ОУН (б) – перший заступник Президента Світового Конгресу Українців Стефан Романів!?

Іван Вовк, діяспорянин, головний редактор в Інформаційному часописі “Міжконтинентального об’єднання українських націоналістів”