В Україні закривається найбільша мережа ресторанів «Козирна карта»

0
1144
Про причини не повідомляється, однак у компанії давно виникли проблеми з керівництвом.

З 1 лютого припинила роботу відома в Україні компанія «Козирна карта». Про закриття мережі ресторанів стало відомо від закладу «Хінкалі». Зазначено, що компанія припинила роботу з 1 лютого. У зв’язку з закриттям перестали діяти знижки, і клієнти з «козирними картами» не можуть розраховувати на нові послуги та пропозиції.

Нагадаємо, компанія була заснована в 1992 році, раніше мала назву «Альянс», а «Козирною картою» стала називатися з 2001 року.

Це перша і найбільша українська мережа ресторанів, що складалася з майже сотні ресторанів, трьох клубів, двох готелів і кейтерингової компанії. Крім України, ресторани працювали і за кордоном: п’ять знаходилися в Майамі і чотири – в Нью-Йорку.

Як повідомляла «Українська правда», ресторатор і екс-глава наглядової ради ТОВ «Козирна карта» Андрій Задорожний з літа 2012 року перебував в хорватській в’язниці, чекаючи на рішення про екстрадицію в Україну. У вересні 2018 року його було екстраговано в Україну.

Міністерство внутрішніх справ вважає його причетним до шахрайства із заставами по кредитах, виданих ресторану мережі «Козирна карта». Сам Задорожний провину заперечує.

Мережу ресторанів «Козирної карти»  об’єднувала єдина маркетингова програма лояльності. Основні власники: Андрій Задорожний, Дмитро Галбмілліон, Вадим Павленко, Дмитро Потєхов, Іскандер Кірімов, Сергій Предко, Арсен Остров, Вадим Козін, Олександр Галушко, Олександр Шишкін.

При цьому «Козирна карта» не була керуючою компанією і не вела консолідованої звітності. Кожен із співвласників розвивав свої ресторани, самостійно залучаючи інвесторів.

Маркетинговий бюджет мережі в 2012 році склав 19 млн гривень на рік. Влітку 2013-го новим головою наглядової ради ТОВ «Козирна карта» став один із засновників мережі Вадим Павленко.