В Україні з 6 квітня змінюються правила отримання водійського посвідчення

0
2053

Для отримання водійського посвідчення в Україні з 6 квітня запровадять нові екзаменаційні білети на теоретичному іспиті. Обіцяють їх осучаснити.

Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

Там наголосили, що протягом останніх 4 місяців для формування нових тестових завдань свої пропозиції надавали викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі. Загалом за цей час отримали 91 ініціативу. Відтак екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв осучаснили.

Зміни також обіцяють внести в онлайн-тренажер для перевірки знань правил дорожнього руху на сайті Головного сервісного центру.

Що зміниться?

У ГСУ МВС кажуть, що оновлена теоретична частина іспиту матиме низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це має допомогти новачкам оперативніше ухвалювати правильні рішення за кермом. Усі білети оновлять відповідно до чинного законодавства, а застарілі — приберуть.

Зазначається, що пропозиції для оновлення питань збирали і продовжують збирати за такими напрямками: правила дорожнього руху; будова та експлуатація транспортних засобів; основи безпечного водіння; основи права в області дорожнього руху; надання першої медичної допомоги.