В Україні виклик швидкої хочуть зробити платним: від двох тисяч гривень

0
763
фото ілюстративне

В Україні виклик швидкої допомоги може стати платним. Ціна виклику може сягнути 2000 гривень.

Цього вимагають працівники Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф.

Так, нещодавно опубліковано звернення директора Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радія Шевченко, у якому він скаржиться на небезпеку життя для медиків при виїзді на виклик.

Звернення пов’язано з нещодавньою ситуацію, коли на співробітницю медичної карети напала п’яна жінка, і завдала медпрацівниці кілька ударів. Після цього їй стало зле, в голові запаморочилося, почало нудити. Її було доставлено до медичного закладу і поставлений діагноз «ЗЧМТ. СГМ. Гематома лівої скроневої області. Виробнича травма “.

Лікарі вже бояться виїжджати на виклики додому, тому й просять зробити виклик лікарів до людей, які знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння платним. Його вартість повинна бути не менше двох тисяч гривень.

Загалом, така ініціатива викликала бурні реакції в мережі, адже чиновники зможуть використати це звернення на свій лад і зробити всі виклики щвидкої платними, що звичайцно не по кишені наших громадянам. Також людей цікавить позиція як саме визначатимуть “пяні виклики” і чи завжди людина, яка виклика швидку поводить себе неадекватно.