В Україні вата і колаборанти лізуть до нашого святкового столу, не помивши перед тим руки після п*раші, – Юрій Журавель про конкурс Євробачення (ВІДЕО)

0
3816
фото: printscreen з відео Юрія Журавля у facebook

Лідер гурту “От Вінта” Юрій Журавель гостро розкритикував конкурс національного відбору на Євробачення, заявивши, що ніякого конкурсу насправді немає, а в учасники відбору лізуть “вата та колаборанти”.

Таку заяву Юрій Журавель виклав у відео на своїй сторінці у facebook.

“Вата і колаборанти лізуть до нашого святкового столу, не помивши перед тим руки після п*раші. Давайте не будемо бидлом. Нас дурять. У нас немає національного відбору. Хитровидумані продюсери заздалегідь вибирають купку сумнівних виконавців, для того, щоб пропихнути свій штучний проект”.

“Ми, гурт “От Вінта”, дійсно цього року подавались на Національний відбір Євробачення. Але ви там не побачите ні нас, ні багатьох інших прогресивних талановитих авторів та виконавців”, – додав лідер гурту.

Також Юрій Журавель скандал з національним відбором на Євробачення порівняв з минулорічним випадком в Ізраїлі:

“У Ізраїлі минулого року стався справжній скандал. В ефірі прозвучав невеличкий шматочок опери Ріхарда Вагнера. І це був дійсно справжній скандал. І це вперше за 70 років існування цієї держави. Телекомпанія просила вибачення у всього ізраїльського народу, щоб хоч якось повернути собі рейтинг. В Ізраїлі немає закону, який би забороняв Вагнера. Просто там діють закони совісті, елементарної порядності і охайності”.

про Євробачення …

Сподіваюсь, мене почують і зрозуміють. А це наша пісня https://goo.gl/wmbgTe#Eurovision UA: Євробачення

Опубликовано Журавлём Юрій Zhuravel Yuriy Пятница, 22 февраля 2019 г.