В Україні проживає понад 37 мільйонів осіб – Дубілет

0
181
Фото ілюстративне

На території України, згідно з результатами оцінки чисельності наявного населення, проживають 37 млн 289 тис. осіб. Про це міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив на прес-конференції, пише УНІАН.

“Три методики дали приблизно однаковий результат. 37 млн 289 тис. осіб наявного населення на території України”, – сказав він. Дубілет уточнив, що це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019 року.

“У місті Київ проживають 3,7 млн людей”, – зауважив міністр. Дубілет також зазначив, що із загальної кількості населення в Україні 15% – діти, осіб раннього працездатного віку нараховується майже 10%, основного працездатного віку – 44%, зрілого працездатного віку – 14%, літнього віку від 65 років – 6 млн осіб.

Дубілет повідомив, що оцінку чисельності населення здійснювали трьома методами. “Максимальна різниця між результатами (методів) вийшла 2,86%… Для того, щоб приймати ефективні управлінські рішення, велика точність не потрібна”, – уточнив міністр.

Перший метод, за його словами, базується наданих мобільних операторів. Другий метод – “ялинка”, тобто, як пояснив міністр, це розподіл людей за статтю та віком. Для цього було використано дані Держстату та електронних реєстрів, узяті дані Пенсійного фонду та екстрапольовані через вікову і статеву інформацію. Третій метод – дані Державного реєстру фізичного осіб – платників податків.