Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » В Україні пропонують запровадити кримінальну відповідальність за “гулянки” під час комендантської години
    військовий

    В Україні пропонують запровадити кримінальну відповідальність за “гулянки” під час комендантської години

    adminBy admin06.10.2023Коментарів немає1 Min Read
    Facebook Twitter Telegram

    В Україні пропонують ввести кримінальну відповідальність за «вечірки» під час комендантської години. Наразі тривають дискусії щодо потенційного покарання.

    Про це в ефірі телемарафону сказав член комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Володимир Арешонков.

    Як наголосив Арешонков, коли хтось воює, інші ночами пиячити не мають права. Щобільше, йдеться про порушення при цьому закону.

    «Тому сьогодні наш комітет правоохоронної діяльності напрацьовує зміни до законодавства. Ми плануємо встановити кримінальну відповідальність за порушення. Це означає, що не тільки штрафні санкції будуть вживатись, а й відповідно більш жорстке покарання», – сказав він.

    Водночас, яке саме буде покарання – наразі не конкретизовано. Арешонков зазначив, про наразі про це йде дискусія.

    «Але ми рухаємося в цьому напрямку. Кримінальна відповідальність може бути використана проти посадових осіб, в першу чергу, тих, у власності кого перебувають ці заклади нічні, тобто ресторани, казино, кафе і таке інше», – пояснив член комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

    Передовсім мовиться про власників, а не відвідувачів.

    «Відвідувачі мають просто дотримуватися елементарної правової і людської культури», –підсумував Арешонков.

    "вечірки" під час комендантської години комендантська година кримінальна відповідальність новини Україна
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Перехід на літній час в Україні: Навіщо ми це робимо та як вижити в «коротку» неділю

    28.03.2026
    Вибір редакції

    В Україну йде справжня весна, температура повітря сягне до +20

    22.03.2026
    Україна

    Помер відомий на всю країну Дід Толя: відома причина смерті

    15.03.2026
    Останні публікації

    Індивідуальний дизайн торгового острівця чи типові рішення: що краще?

    17.04.2026

    У Львові на вулиці виявили тіло жінки

    17.04.2026

    Страшна автотроща за участі маршрутки Львів – Івано-Франківськ, є загиблий і багато травмованих (ФОТО)

    17.04.2026

    До Львова приїхав король Швеції Карл XVI Густав (ФОТО)

    17.04.2026

    Біля Львова у ДТП загинула 17-річна водійка квадроцикла (ФОТО)

    17.04.2026

    Apple Watch Ultra 3 та AirPods Pro 3: флагманський тандем для тих, хто обирає максимум

    16.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.