В Україні подорожчає проїзд в громадському транспорті

0
362
В Україні проїзд у міських маршрутках та автобусах знову буде дорожчати. Про це вже заявили перевізники з кількох міст України.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ДІЛО.

Підвищення проїзду стосується громадського транспорту не лише в столиці, а й у всій Україні. Якщо взяти інформацію Держстату, то за 10 місяців цього року загальний пасажиропотік впав на половину.

«Ну і перевізники фактично втратили половину прибутку. Кажуть сподівалися на підтримку від держави, так як підприємцям виділили гроші. Але перевізники не отримали нічого. Тому компенсувати збитки можуть тільки за рахунок підвищення ціни на проїзд», – зазначає видання.

«Пасажиропотік просів, посилилися умови роботи. Тільки сидячі місця. І все одно перевізники возять. Різні компанії по різному піднімуть, в залежності від маршруту, в залежності від загрузки», – розповідає експерт з питань транспорту В’ячеслав Коновалов.

Так ось у Києві на коротких маршрутах ціни вже виросли. Де було 5 – стало 6 гривень. Інші зрівняли до 8. На цьому не закінчиться.

Перевізники зараз обговорюють, щоб після локдауну ціну на маршрутку в Києві підняти до 10-12 гривень. За прогнозами експертів це буде в лютому-березні.

Читайте також: Скільки українцям платитимуть за часткове безробіття? У Мінекономіки дали відповідь