В Україні масово виробляли ялинкові прикраси з логотипом армії РФ (ФОТО, ВІДЕО)

0
536

На Київщині Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас запустила виробництво  новорічних кульок з логотипом армії Росії. Керівництво вибачилося за це після розголосу і пообіцяло більш ретельно вибирати замовлення.

Про це повідомляє “НВ”, пише “Цинічний Львів”.

Розголосу цій справі надав Сергій Савченко. Він помітив прикраси під час екскурсії на фабрику.

Після того, як інцидент набув розголосу в соцмережах, виконувач обов’язків голови правління фабрики Павло Гусаков підтвердив у Facebook, що підприємство співпрацює з Росією.

“Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була Російська Федерація. У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу і в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку”, ㅡ заявив він.

За словами Гусакова, частину продукції фабрика поставляла до Росії, а замовлення розміщували через спеціальну систему. В.о. керівника фабрики додав, що через економічну кризу був зайнятий розвитком нових проектів, тому “всі замовлення від російської сторони йшли без його уваги”.

Гусаков запевнив, що новорічні прикраси з логотипом армії РФ знищили, і пообіцяв, що всі наступні замовлення будуть проходити цензурний і етичний контроль.

“Я поділяю обурення громадськості і приношу вибачення щодо даної ситуації. Сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики”, ㅡ констатував він.

Відео можна переглянути за посиланням:

https://www.facebook.com/guidesavchenko/videos/1131205500628548/