В Україні хочуть посилити покарання за відсутність маски у приміщеннях та транспорті | Цинічний Львів
додому Україна В Україні хочуть посилити покарання за відсутність маски у приміщеннях та транспорті

В Україні хочуть посилити покарання за відсутність маски у приміщеннях та транспорті

0
444
Кабінет міністрів  України готовий посилити адміністративну відповідальність за відсутність маски на людині у приміщеннях і транспорті під час карантину.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає пресслужба уряду, передає “Цинічний Львів”.

Він зазначив, що послаблення карантину суспільство сприйняло як його скасування. Відтак, каже Шмигаль, важливо тримати епідемію під контролем.

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті», — розповів прем’єр-міністр.

Також Шмигаль закликав голів облдержадміністрацій тримати ситуацію з поширенням коронавірусу у регіонах під контролем і наголосив, що для цього у них є достатньо повноважень.

«Поки що ми бачимо незначне, але зростання кількості підтверджених хворих. Для того, щоб не допустити в певний момент експонентного зростання захворілих та перевантаження медичних закладів, треба діяти зараз. Абсолютно достатньо тої влади, тих повноважень у кожного з вас, шановні голови ОДА», — каже очільник уряду.