«В ті дні, коли наші хлопці гинули під Іловайськом і благали про допомогу, Порошенко оформляв офшори!» – Яворівський (ВІДЕО)

1
2976

Нещодавно журналісти оприлюднили дані про те, що син кума Порошенка причетний до розкрадання бюджетних коштів, які виділялися на оборону. Ця ситуація є неприпустимою в умовах російсько-української війни. Під тиском громадськості, журналістів та опозиційних політиків, Президент лише через тиждень після скандалу звільнив заступника Секретаря РНБО, Олега Гладковського.

Нашому журналістові вдалося отримати коментар з приводу цієї ситуації у депутата
Верховної Ради шести скликань, Володимира Яворівського.

Виявилося, що Порошенко і Гладковський є кумами та добрими приятелями.
«Порошенко лише через тиждень звільнив свого кума, Гладковського, а його син є
похресником Президента. Це справді найбрудніша справа, яка тільки могла б виникнути. Бо що може бути гірше, ніж ситуація, коли Україна сьогодні перебуває у війні, коли ми вранці з такою тривогою слухаємо, чи ніхто не загинув. Іноді я тішуся, що є тільки поранені, хоч це теж абсолютний ідіотизм. Україна не буде знову ставати на коліна, коли везуть наших хлопців. Здавалось би, страшнішого злочину в такий період бути не може. Але Президент оговтався лише за тиждень, вів домовленості та переговори, і врешті-решт відсторонив винуватця скандалу від посади. Хоча я переконаний, що його слід було не лише звільнити, а вже сьогодні відправити за ґрати», – зазначив колишній депутат ВР.

У попередньому скликанні Верховної ради Яворівський був членом комісії, яка розслідувала обставини Іловайського котла, в якому загинуло та потрапило у полон багато українських воїнів.

«У попередньому скликанні, на посаді депутата, я був членом комісії по Іловайську. Ми
покроково дослідили все, що відбувалося. Інше питання, що нам так і не дав можливості оголосити цю доповідь з трибуни Верховної Ради тодішній Голова ВРУ, Володимир Рибак. Головою комісії був Андрій Сенченко, я займав посаду його заступника. Ми дослідили, що в той момент, коли хлопці гинули  в Іловайську, їх нещадно розстрілювали вороги, вони буквально благали про допомогу, у цей час відбувалася репетиція параду на Хрещатику, і саме у ці дні Порошенко оформляв свої офшори», – розповів Володимир Яворівський.

Зустріч з Володимиром Яворівським!

Опубликовано Цинічний Львів Вторник, 5 марта 2019 г.