В Тернополі від коронавірусу помер 20-річний студент із Львівщини

0
1464

У Тернополі помер 20-річний студент із Львівщини. Василь Ромаха деякий час хворів на застуду, згодом був госпіталізовани із високою температурою. У медзакладів в нього діагностували в нього 100% ураження легень. Через кілька днів після поступлення до лікарні студент помер.

Про це повідомив декан історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Місько, пише lviv.vgorode.

«Нам усім шкода, що така молода людина пішла з життя так рано. Він був цікавим і допитливим студентом. Попередньо, лікарі кажуть, що його раптова смерть могла бути спричинена як наслідок від ковіду. Окрім того, в нього була діагностована рідкісна хвороба легень», — розповів декан історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Місько.

Василь Ромаха приїхав до Тернополя на навчання у 2020 році з Нової Кам’янки Львівської області. Він був студентом історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету. Близько півтора тижня тому хлопець захворів на звичайну застуду. За кілька днів до поступлення в лікарню мав високу температуру, вже у медзакладі лікарі діагностували у 20-річного студента 100% ураження легень.

Похорон Василя Ромахи відбудеться у понеділок, 31 січня, в Новій Кам’янці Львівській області, звідки він родом.