“В президентській прес-службі сидять фсбшні тітушки” – Оксана Забужко гостро відреагувала на ″Луцьку область” Зеленського

0
536
Miesiąc Spotkań Autorskich 2015

Після робочого візиту  Володимира Зеленського на Волинь Офіс президента опублікував 25-хвилинне відео, в якому Волинську область назвали Луцькою, зробивши відповідний напис у титрах. 

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на “Знай юа”.

Відео з такою ганебною помилкою виклали на офіційній сторінку Офісу Президента у Facebook та  Youtube.

Менш, як через дві години, в Офісі президента “опам’ятались” і видалили відео. Втім, користувачі встигли зафіксувати географічний ляп від Зеленського та перезалити відео на YouTube.

На кадрах видно, як під час зустрічі Зеленського з представниками бізнес-спільноти в Луцьку, в місці розташування замість Волинської області вказана Луцька область, якої не існує.

Ганебний ляп активно обговорюють в мережі, він не залишив байдужими ні простих користувачів, ні відомих особистостей.

Прокоментувала “цей шиболет” відома українська письменниця Оксана Забужко.

Забужко зазначила, що таких елементарних речей не може не знати українець, адже, за словами письменниці, яка б погана наша освітане була, але адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать.

Забужко пригадала часи Майдану, коли “почали з’являтися в юрбі страннєнькіє мальчікі з “русскім говором” – заслані путінські ФСБшники. Коли одного з них зловили на провокації і допитали “на камери”, він заявив що є українцем. Тоді його попросили назвати центр Волинської області, і тут він себе видав, відповівши: “Волинськ”.

“Схоже, в президентській прес-службі тепер сидять оті фсбшні тітушки (яка б паскудна не була укр. освіта, але про адміністративний поділ країни в середній школі все-таки вчать!).Тобто, в Кремлі тупо грають нам той самий сценарій. Леґітимного вже оточили й готуються вивозити?.. Патрушев із хто-там-тепер-замість-Клюєва уже зустрілись і запили могорич?..”, – зазначила Забужко.

Гм. "Луцька область", кажете?Кияни ж пам'ятають цей шиболет ще з часів Майдану, коли – відразу після 1 грудня – почали…

Опубликовано Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко) Понедельник, 13 июля 2020 г.

Нагадаємо, що у влозі про поїздку президента Володимира Зеленського на Волинь область назвали Луцькою, зробивши відповідний напис у титрах.