В одній з областей України третина хворих на коронавірус – медики

0
374

Станом на 21 квітня у Полтавській області третина від загальної кількості інфікованих коронавірусом – це медики.

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на голову Полтавської обласної держадміністрації Олега Синєгубовп.

За його словами, станом на сьогодні, на Полтавщині зафіксовано 101 випадок захворювання на коронавірус, третину інфікованих складають медики – 34 особи. Він також повідомив, що від сьогодні в усіх лікарнях Полтавщини негайно посилять карантинні заходи.

“Серед заходів – не допускати сторонніх, контролювати жорсткіше стан медиків, посилимо дезінфекцію закладів… Людям ще раз нагадую: без нагальної потреби не треба йти до закладів, а слід викликати сімейних лікарів. Ця ситуація, яка у нас є – це десь не дотримувалися карантинних норм”, – вважає Синєгубов.

Директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак також заявив, що 26 медиків захворіло у Кременчуцькій райлікарні.

“Там менше захворіло всередині людей – пацієнтів, ніж персоналу, який мав бути захищений. Мені не зрозумілі ці речі. Це внутрішнє лікарнянне інфікування! Треба зменшити кількість людей у стаціонарах, закрийте всі фізкабінети, зменьшіть кількість людей на роботі! Хочете, то організуйте дистанційну допомогу хворим по комп’ютеру. Ну, не можу слова підібрати з того, що є там… Таке враження, що пересічні громадяни більш свідомі, ніж медики у цьому контексті…”, – заявив Лисак.