В одній з областей України транслювали Russia Today

0
1129

Товариство з обмеженою відповідальністю, не маючи ні ліцензії, ні прав, займалося незаконною ретрансляцією ряду каналів.

Співробітники правоохоронних органів України припинили у Вінницькій області протиправну діяльність приватного інтернет-провайдера, який надавав своїм абонентам послугу IPTV, не маючи на те ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Як повідомили в обласному управлінні СБУ, серед телеканалів, які пропонувалися глядачам, транслювалися в тому числі і заборонені в Україні пропагандистські канали РФ, включаючи “рупор Кремля” Russia Today.

Крім того, провайдер ретранслював ряд телевізійних каналів без відповідних угод з власниками авторських і суміжних прав, чим завдано їм збитки в розмірі декількох сотень тисяч гривень.

“У рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 176 Кримінального кодексу України були проведені санкціоновані слідчі дії в офісі приватного підприємства та виявлено технічне обладнання, яке, згідно з попередніми висновками експертів, використовувалося для ведення протиправної діяльності”, –стверджують в СБУ.

Операція проводилася співробітниками вінницького управління СБУ спільно з Департаментом кіберполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.