В одній із львівських маршруток водій погрожував дівчинці обрізати волосся

0
994
Фото ілюстративне

Мешканці сіл Жовківщини скаржаться на водія маршруту 165 «Львів—Завадів». Зокрема, вчора водій погрожував дитині відрізати волосся.

Про це повідомив користувач Михайло Ребриш у групі «Дістало», у “Facebook”.

«Роман Кокотайло, я думаю вже накінець-то приймете рішення щодо цього перевізника», — додав він.

Як зазначає мама дитини, вчора, близько 14.20 год., водій маршрутки 165 «Львів—Завадів» погрожував фізичною розправою її дитині, коли вона засунула штору в автобусі, щоб не заважала. «Після чого водій маршрутки почав до моєї дочки висловлюватись нецензурною лексикою та погрожуючи фізичною розправою (відрізати їй волосся). Після того уточнив, що обріже і сяде!!! Бо йому вже невперше!!!», — написала мама дівчинки.

Мати дитини Наталя Новик просить зголоситись свідків.

“Хто вчора, 28.08, іхав в маршрутці 165, Львів, о 14:20 годині та чув, як водій маршрутки погрожував фізичною розправою моїй дитині, коли вона засунула штору в автобусі, щоб їй ззаді незаважала. Після того водій маршрутки почав до моєї дочки висловлюватись нецензурною лексикою та погрожував фізичною розправою (відрізати їй волосся). Після того уточнив, що обріже і сяде!!! Бо йому вже невперше!!! Допоможіть мені захистити дітей і відновити справедливість”, – пише жінка.

Нагадаємо, на Черкащині легковик лоб у лоб протаранив рейсовий автобус.