В Італії українка зі Львівщини терміново потребує допомоги, шукають її рідних (ФОТО)

0
6074

У місті Аверсу, що неподалік Неаполя в Італії, українська заробітчанка зі Стрийського району, що на Львівщині,  Світлана Сеньків потрапила у біду. Небайдужі шукають її рідних, щоб транспортувати жінку в Україну.  

Про це у Facebook повідомила Nataliya Misiats, передає “Цинічний Львів”.

“Доброго вечора, пишу з Італії, так як ваша землячка з с. Слобідка або с. Верчани Стрийського району Sveta Senkiv у важкому становищі. Якщо Ви знайомі з нею, чи маєте знайомих знайомих, прошу передати родичам, щоб приїхали її забрати в м. Аверсу біля Неаполя, або знайомим, що працюють тут, в Італії.

Було б добре знайти номер доньки чи мами. Родина повинна прийняти рішення забрати її і зайнятись її лікуванням, інакше може статись непоправне. Я особисто її бачила два рази. Видно неозброєним оком, що їй потрібна психіатрична допомога. Вона живе на вулиці, по під’їздах, просить біля магазинів, перетворилась з квітучої дівчини на занедбану, втомлену і неохайну. В нас наразі другий карантин, комендантський час, похолодало до 7 градусів вночі і це все небезпечно для неї.

Скластись грошима і відправити її автобусом неможливо, враховуючи її неадекватне сприйняття всього, що з нею сталося, – ні один водій не ризикне за неї нести відповідальність. Сподіваюсь на Вашу небайдужість. Всіх благ Вам і здоров’я!”, – повідомила інша заробітчанка у соцмережах.

Нагадаємо, в Італії по-звірячому вбили українську заробітчанку.