В Індії вирує нова невідома хвороба: кількість заражених на наближається до 1000

0
428

В Індії виявили 848 випадків зараження невідомою хворобою. Хворих госпіталізують. Медики не можуть поставити точний діагноз. 

Про це повідомляє The Guardian, пише “Цинічний Львів”.

Зазначається, що найбільше хворих у місті Елуру, він розташований в штаті Андхра-Прадеш. До вечора 6 грудня кількість хворих досягла 315 осіб. Але за минулу добу хворих побільшало і до лікарень госпіталізували ще 455 пацієнтів, а 200 осіб – виписали.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в лікарнях опинилися люди з дивними симптомами. Вони скаржаться на запаморочення, втрату свідомості, головний біль. Симптоми були подібні на епілепсію. Але до них додалися ще блювота і болі в спині.

Згідно з офіційними заявами, дивна хвороба не пов’язана з коронавірусом. Пацієнтам зробили тести, але вони показали негативний результат.

Серед імовірних причин, про які пишуть місцеві ЗМІ, масове зараження могло статися через забруднене повітря, воду або вживання неякісних продуктів харчування. Втім, місцева влада варіант із водою заперечує, посилаючись на негативний результат взятих проб. Наразі спеціальна комісія розслідує ситуацію.