“Тільки жеруть в сесійній залі і с*уть”: нардеп розповсюджував квитки на концерт 95-го кварталу у ВР

0
885

У мережі активно обговорювали народного депутата від “Слуги народу” Юрія Корявченкова, який у залі Верховної Ради роздавав квитки на концерт “Вечірнього кварталу”.

Про це пише Obozrevatel.

Користувачі обурювалися, що нардеп, більш відомий як “Юзик” з “Кварталу”, не виконує свої прямі зобов’язання на робочому місці в Раді.

“А що він ще може робити”, “Хоч раз би виступив, і так весь термін”, “Так а навіщо купувати квитки на концерт, коли у нас щодня “95 Квартал”, “Та він не квитки, він туалетний папір роздавав тим хто в*рався. Вони ж там не працюють, а тільки жеруть в сесійній залі і с*уть”,”А в кварталі не мучився. Просто виходив на сцену, а тут сцени немає”, “Стало краще, тепер все міняють на фантики”, – писали в мережі.

Також в коментарях зазначали, що навіть у “Кварталі” Корявченков був поганим актором, через що його й “зіслали” до парламенту.

“Ну а на що він ще придатний? Ось тепер буде в Раді квиточками приторговувати на свій Квартал”, “Що він у Раді взагалі робить? Він і актор був ніякий. Не можу зрозуміти, навіщо його тримали у Кварталі?”, “Найдаремніший актор у Кварталі, за що і був відправлений в Раду”, “Ну норм. На більше у нього розуму не вистачає”, “А чого він поперся в ту Раду, це йому не дурня на сцені валяти, там треба працювати над законами”, “Яка ганьба сидить в Раді”, “Підробляє, не вистачає, з голоду пухне”, “Що боров “касирка Галя” вже перебралася до Верховної Ради. Напевно, у Кварталу погані справи. Але продавати квитки у Верховній Раді. Без касових апаратів!”, “Направити до Киви. Той знайде застосування для рук”, – обурювалися коментатори.