Успішні люди обирають Samsonite – подорожуй якісно

0
318

Чи траплялись у вас ситуації, коли в аеропорту вам доводилось заливатись рум’янцем, бо ваша ручна поклажа не відповіла стандартам авіаперевезення? Жаль було розставатись з речами, які б точно пригодились у мандрівці, займати час інших пасажирів, копирсатись в валізі і панічно намагатись придумати якийсь вихід. При тому дуже важко дотримуватись правил перевезення вантажу, бо він у кожної авіакомпанії інший, як і розміри ручних поклажей. Важливо при цьому знайти когось, хто врахує всі нюанси і подумає про це за вас. З таким нелегким завданням успішно справляється компанія Samsonite, з широким вибором поклажі ви можете ознайомитися зайшовши на їх сайт .

Асортимент Samsonite справді вражає, а якість перевірена часом і довготривалими подорожами. На сайті представлені моделі різного розміру, цінової категорії та призначення. Радимо скористатись кількома загальними правилами при виборі ручної поклажі.

Що важливо при виборі ручної поклажі?

Найперше – це матеріал, з якого вона виготовлена. Звичайно, найпопулярнішим матеріалом була і залишається тканина. Samsonite пропонує широкий спектр таких моделей з різними принтами, чи однотонною палітрою. Всі тканини, з яких виготовлені ручні поклажі Samsonite, є цупкими, пружними та мають високу зносостійкість. Зверніть увагу на додаткові кишені, у них точно можна сховати важливі дрібниці так, що їх легко і швидко можна буде знайти.

Якщо ви бізнесмен чи бізнесвумен і особливу увагу приділяєте зовнішньому вигляду та презентабельності, то радимо вам придбати валізи Samsonite, виготовлені з шкіри чи екошкіри. Такі валізи окрім свого типового функціоналу стануть цікавим доповненням до вашого стильного ділового образу. Але будьте обережні, коли ховаєте таку валізу на полицю в літаку, чи перевозити в транспорті, бо шкіру дуже легко подряпати. Валізи з пластику є кращими в плані транспортування чи догляду, аніж шкіряні.

Друге, на що звертають увагу покупці – це, звісно ж, ціна. Хороша якісна валізка коштує дорого. І ця ціна абсолютно виправдана. Однак, не варто засмучуватись. Інтернет-магазин Samsonite постійно пропонує акції та знижки на свою продукцію, а їх асортимент є на стільки різноманітним, що ви знайдете для себе валізу будь-якої цінової категорії. Також ви можете придбати подарунковий сертифікат і подарувати його комусь близькому. Це гарний подарунок з пропозицією подорожувати разом.

Придбати продукцію Samsonite ви можете і в інтернет-магазині, і в офлайн-магазинах, які розташовані в Києві, Львові та Дніпрі. Якщо все ж ви вибрали онлайн-магазин, то компанія пропонує обмін чи повернення протягом 14 днів з дати покупки. А для ручної поклажі бренд Samsonite видає гарантію терміном 5 років! Погодьтесь, вигідна пропозиція. Ваші подорожі стануть незабутніми разом з брендом Samsonite.