Ускладнення коронавірусу прикували до ліжка відомого артиста Левка Бебешка (Дурка): друзі простять про допомогу

0
4153

Через ускладнення коронавірусу заслужений артист України Леонтій Бебешко, більш відомий за сценічним ім’ям Левко Дурко опинився у скрутній ситуації. Зараз Він потребує допомоги.

Про це пишуть у стрійській газеті “Фортуна+TV”, пише”Цинічний Львів”.

“Допоможіть врятувати улюбленого артиста Левка Бебешка (сценічне ім’я ЛЕВКО ДУРКО)! Ускладнення після коронавірусу вклали знову його у лікарняне ліжко. Ситуація критична. Потрібна матеріальна допомога. Збір коштів організували стрийські друзі та БФ «Рідня». Скринька знаходиться у магазині «Технолюкс» (м. Стрий, вул. Ю. Липи,6). Також кошти можна перерахувати на катку Приватбанку: 4149 4991 1552 2987 Бебешко Леонтій Володимирович”, – зазначено у повідомленні.

Довідка:

Леонтій Бебешко,більш відомий під псевдонімом Левко Дурко — український співак, шоумен. Багато пісень скеровані на дитячу аудиторію. Заслужений артист України (з 2002). Брат продюсера Володимира Бебешка.

Пісні Левка Дурка співали й інші виконавці — Віктор Морозов, Ірчик зі Львова, Віталій Сачок. Наприкінці 1995 року лейбл НАК випустив CD-збірник Левка Дурка “Супер хіти”, а за рік свіжий альбом “Дівчино, вишли листа”, ще за рік — “Весілля під столом”; кілька касет випустила також дрогобицька студія “Фенікс”. Надалі Левко перейшов на створення пісень для дітей — найкращі з них увійшли до компакту “Казки Левка Дурка”.

Леонтій Бебешко поставив собі за мету здійснити проект по створенню дитячої музичної студії для обдарованих дітей та для дітей-сиріт, з незаможних сімей.

Артист є постійним членом та спонсором благодійного фонду “Дітям Стрийщини”, де за його участю відбуваються різні молодіжні заходи, зустрічі з дітьми.