“Усе боліло, але думала, аби тільки сховатися”: жертва зґвалтування в Кагарлику відверто розповіла про всі деталі тієї ночі

0
735

Потерпіла 26-річна Неля Погребицька, яку у ніч проти 24 травня катували та зґвалтували поліцейські у відділку поліції у Кагарлику, розповіла як пережила ту ніч та як змінилось її життя тепер.

Своєю історією вона поділилась в інтерв’ю “Українській правді”, передає “Цинічний Львів”.

Жінка, яка самостійно виховує хвору на ДЦП доньку каже, що боїться за своє життя і за свою родину, а також хоче виїхати із села, оскільки там немає роботи.

“Живемо оце перелякані. Жахаюсь ходжу людей… Та треба десь з цього села виїжджати, це точно. Батько каже, та не бійся, нічого не буде. Але я боюся. В мене немає ані роботи, ані захисту…Наче й привикла в селі, город люблю. На город, щоб все своє – пішов, вирвав. Але ж оце таке як сталось. Не знаю, що і думати, що далі робить. Привикли, що в селі, і садик близько. Але роботи немає в селі”, – розповіла Неля.

За словами Погребицької, Миколу Кузів вона раніше бачила кілька разів, а Сергія Сулиму тої ночі побачила вперше. З Миколою в минулому вже був епізод з грубим домаганням і словесним насиллям.

“Якось сиділи у сісуда Міши (сусід Нелі, який товаришував з правоохоронцем Миколою Кузів. – ред) він приїхав, зайшов до хати. Сказав усім забиратися з хати, тому що він тут господар, всі вийшли, а я довго збиралася через малу. Тоді він до мене підійшов, взяв за підборіддя та каже: “Подивись мені в очі. Якщо, каже, я тобі подзвоню, якщо ти до мене не вийдеш, то ти знаєш, де я роблю, ти знаєш, що я можу зробити, ти завжди мені даси“, – зізналась жінка.

У травні той же сусід попросив Нелю дати свідчення у справі про пограбування магазину в селі. Жінка каже, що не могла зрозуміти, що саме вона має розказати поліції, оскільки на місці інциденту її не було.

“Коли Міша попросив дати свідчення, я думала це все на хвилин 15. А потім в мене забрали телефон і почалося. Я ж і не думала, що воно таке може бути. Десь з 7-6 вечора, і о 4:15, пам’ятаю, уже я вийшла. Микола, як зайшов, витяг противогаз. Надіває на мене, я чуть не задихнулась. Але якось все одно вирвалась. І я не пам’ятаю чи він мене так ударив, що носа розбив, чи в противогазі я була. Бо як скинув противогаз, каже, “пошли в туалет”, наниз мене повів. Я подивилась у дзеркало – вся в крові, даже не відчувала вже нічого. Він каже “Вмивайся водою”. А води не було, то я рукавом втерлась. Вже даже болі не відчувала”, – говорить вона.

За словами потерпілої, у відділку були люди, які все чули й бачили, але ніхто так і не допоміг.

“Потім як я упала, то за коси мене тягнув, то з ноги, з кулака, синяки такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолета наставив, знову штовхав. І зажигалкою балувався. Каже, чи коси тобі спалить, чи що тобі зробить. В общем, що хотів, то й робив. Уже як познущався з мене, у мене вже сили не було. А цей Сергій потім прийшов, його не було, і почав оце “Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні”. Думаю, чи це буде бити, чи що він буде робити. А він мене о 1 чи 2 ночі завів до кабінету, де був диван. І уже давай до мене “Роздягайся, все”. Не буду я роздягатися, відпустіть, кажу, додому, дитина мала жде мене. Він давай до мене чіплятися, на диван і все: будеш усе робити, як я тобі скажу”, – згадує Неля.

Жінка каже, що в селі більшість людей її підтримують, а інші кагарлицькі дівчата, які теж потерпіли від насилля, заявили, що теж прийдуть на суд і розкажуть про катування.

Як повідомляв раніше “Цинічний Львів”, в ніч з 23 на 24 співробітники Кагарлицького відділку поліції Сергій Сулима та Микола Кузів у своєму кабінеті катували та зґвалтували жінку, яку викликали як свідка крадіжки. Їй одягали протигаз, кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Після цього кілька разів зґвалтували.

Потерпіла сама звернулася до лікарні та вказала на поліцейських. Після розголосу їх відсторонили, підрозділ розформували.