Універсальність ювелірного шнурка: на що звернути увагу при виборі

0
129

Кожна жінка до створення свого образу підходить максимально зважено та відповідально. Завжди мати прекрасний образ їй допомагають різні аксесуари. Однак самими любимими є дорогоцінності. Тим більше, що сучасні ювеліри створюють неймовірні дизайни, дозволяючи експериментувати та проявляти індивідуальність.

Модним трендом, який знаходиться на вершині популярності ось уже кілька років, є ювелірний шнурок https://zlato.ua/uk/f-shnurky/. Виріб відрізняється універсальністю, так як прекрасно підходить для жінок, чоловіків та дітей. Експерти Злато рекомендують кожній людині мати в своєму арсеналі цю прикрасу, адже за допомогою шнурка просто створити акцент на шиї.

Різновидності ювелірних шнурків

Ювелірний шнурок може стильно доповнити любий образ. Дуже часто його використовують для носіння декоративного підвіса, хрестика та ладанки. Шикарна альтернатива класичного ланцюжка має багато переваг: не дряпає шкіру, не визиває алергії, надійний та безпечний.

Ювелірний шнурок виготовляють із натуральної шкіри, каучука, шовку. Саме ці матеріали виглядають мило та прекрасно комбінуються з золотими чи срібними кулонами. До того ж, завдяки надійному замку підвіс не загубиться.

Різновидності ювелірних шнурків:

  • Основа зі шкіри приємна на дотик. Гладкі шнурки на шию, створені із цілісного листа натурального матеріалу, не бояться вологи та при довготривалому використанні не змінюють колір.
  • Плетені моделі відрізняються прочністю та надійністю. Спеціальна технологія виробництва забезпечує створення шнурка, стійкого до пошкоджень, деформацій, витягування. Як правило, їх використовують для носіння масивних підвісів.
  • Каучукові шнурки вирізняються надійністю та еластичністю. Такі вироби ідеально підходять людям, які ведуть активний образ життя. Вони бережно відносяться до шкіри, не дряпаючи її.
  • Шовкові шнурки на шию відрізняються надзвичайною ніжністю та м’якістю. До того ж використання надзвичайно міцного матеріалу забезпечує надійність виробу. Так як шовкові ювелірні шнурки вважаються гіпоалергенними, їх часто купують для маленьких дітей.

Шнурок вважається універсальною основою для носіння амулетів, декоративних кулонів, сакральних знаків. Підвіску для шнурка можна підібрати будь-яку, але варто пам’ятати: метал застібки та основної прикраси повинен бути однаковим.

Бавовняний шнурок зі срібною позолоченою застібкою, 2мм 000051817

Професійні стилісти zlato рекомендують купувати шнурок разом з підвісом в якості подарунку близькій людині. Таке поєднання виробів допоможе виразити свої почуття без слів. Для шнурка ідеальними підвісами вважаються вироби в геометричній формі, корони, серця, зірки.