Уляну Супрун поновили на посаді в.о. міністра охорони здоров’я

0
1066

Cьогодні, 14 лютого, Уляна Супрун повертається до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в програмі “Вердикт” з Сергієм Руденком на Еспресо.TV.

“Сьогодні уряд прийняв рішення, яке дозволяє юридично завтра Уляні Супрун повернутися до виконання обов’язків. Тому із завтрашнього дня міністерство запрацює в повному обсязі”, – сказав він. Омелян наголосив, що дуже розчарований ситуацією, яка склалася з Уляною Супрун.

“Хоча та ситуація, яка склалася, вона мене дуже розчаровує. Тому, що Уляна справді займається великою роботою, її можуть критикувати, але вона зробила фантастичні речі для держави”, – зауважив він.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я також повідомила, що уряд прийняв розпорядження, яке дозволяє Супрун повернутися до виконання обов’язків.

“Щоби забезпечити безперервність роботи МОЗ України, сьогодні, 13 лютого, Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє в.о. міністру охорони здоров’я доктору Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України, крім виключних повноважень міністра як члена Кабінету Міністрів України, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 1096 “Про порядок виконання обов’язків міністра у разі його тимчасової відсутності”, – йдеться в повідомленні на сайті МОЗ.

Таким чином уряд частково розблокував роботу МОЗ України.

За інформацією МОЗ, розпорядження уряду дозволяє затвердити розподіл вакцин і ліків у регіони, відправити на закордонне лікування 44 українців, продовжити процес будівництва дитячої лікарні “ОХМАТДИТ” та закупівлю обладнання та інші рішення, що потребують негайного затвердження. Ці документи будуть підписані найближчим часом.