“Укрпошта” та “Нова пошта” скасовують безкоштовне зберігання посилок

0
534

Державна “Укрпошта” з 3 червня скасовує безкоштовне зберігання посилок, яке компанія запровадила у березні через карантин. “Нова пошта” також скасувала безкоштовне зберігання посилок. Там плату почнуть нараховувати з 7 червня.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на zaxid.net.

Так “Укрпошта” з 3 червня відновлює плату за доставку додому грошових переказів через послугу “З картки додому”.

“Послуги з переадресації та зберігання поштових відправлень залишаються безкоштовними до 3 червня, надалі розраховуватимуться за стандартним тарифом. Усі рекомендовані відправлення листоноші вручатимуть особисто. Також відновлена плата за доставку грошових переказів “З картки додому”, – мовиться в повідомленні “Укрпошти”.

При цьому компанія зберегла можливість обслуговування вдома через листонош: йдеться про можливість і надалі отримати через поштарів пенсію та соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити передплату, отримати поштовий переказ “З картки додому”, замовити продукти та інші товари широкого вжитку, купити товари з інтернет-магазинів. Також Укрпошта продовжує безкоштовно доставляти ліки по всій Україні.

Також “Укрпошта” з 1 червня відновила докарантинний графік роботи відділень, однак обслуговування і надалі буде здійснюватися із дотриманням санітарних норм і соціальної дистанції.

Нагадаємо, що “Укрпошта” і компанія “Нова пошта” впровадили безкоштовне зберігання посилок 17 березня. Спершу ця послуга малад діяти до 3 квітня, але термін її дії продовжували разом з продовженням карантину.