Українців застерігають про погіршення самопочуття через погоду

0
566

Згідно з графіком ефективної температури за показником Міссенарда, в Україні сьогодні і на початку наступного тижня будуть фіксуватися субкомфортні погодні умови.

Про це повідомляє «Цинінчий Львів» з посиланням на Леополіс.

За даними Укргідрометцентру, субкомфорт через погоду спостерігатиметься більшість часу у період з 27 вересня по 29 вересня.

При субкофортних умовах людина може відчувати слабке терморегуляторне навантаження, характеризується як – «прохолодно». Тоді може спостерігатись погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість та дратівливість, зниження імунітету.

Якщо ж людина відчуває помірне теплонавантаження, суб’єктивне тепловідчуття – «дуже тепло», можуть спостерігатися перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищена сонливість.

Водночас у ці дні будуть часові проміжки, коли погодні умови будуть комфортними: 27-29 вересня кілька годин після обіду. У цей час спостерігається стійкість уваги, гарне самопочуття, прекрасний настрій.

Нагадаємо, по Україні у неділю, 27 вересня, очікується дощова погода, буде вітряно, температура повітря вдень підніматиметься до 26 градусів тепла. У наступні дві доби, 28-29 вересня дощів поменшає.