Українців, які працюють за кордоном, змусять платити податки та подавати декларації про майновий стан

0
441

Українців, які працюють за кордоном, забов’язали подавати декларації про майновий стан та доходи, отримані від іноземних роботодавців.

Інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Знай.юа

“Процедура проста: із доходів, які одержують українські громадяни за кордоном, сплачуються податки. При цьому не має значення, де вони оплачені. Ми підписали угоди про виключення подвійного оподаткування абсолютно з усіма країнами, де найчастіше працюють наші громадяни. Якщо українці заплатили податки за кордоном у Польщі, Угорщині, Португалії або деінде – в Україні ніхто з них вимагати податки не має права. Однак вони все одно повинні подати податкову декларацію”, – заявив голова Державної Податкової Служби Олексій Любченко на сторінці ДПС в Facebook.

Заробітчанам нагадали, що така процедура є обов’язковою для всіх у розрізі норми подачі декларації про майновий стан і доходи, а також сплати податків та зборів визначено ст. 67 Конституції України.

“При цьому, якщо громадянин отримував доходи за кордоном, а це особливо стосується українських заробітчан, і сплатив податки там, то за умови надання підтверджуючих документів людина звільняється від податку в України”, – підкреслили у ДПС.

Нагадаємо, у ЄС готують нові правила для в’їзду