Українці дізнаються правду про Іловайськ, Дебальцеве та захоплення Криму – Апаршин

1
1412

Експерт з військових питань команди Зеленського і мабуть майбутній міністр оборони України Іван Апаршин пообіцяв відкрити всі таємниці про початок війни у 2014 році.

Про це він повідомив у своєму блозі.

Апаршин заявив, що ніхто не мав права ховати правду від українців про війну, яка розпочалася у 2014 році, про незаконну анексію Криму, жорстокі котли в Дебальцево і Іловайську.

“Правда стосовно Іловайська, стосовно Дебальцевого, стосовно початку війни у 2014 році, стосовно захоплення Криму – буде оприлюднена. І максимально доведена до логічного завершення. Вже найближчим часом люди дізнаються правду. Ніхто не збирається нічого ні від кого ховати. І посадові особи, які ухвалювали рішення чи бездіяли там, де треба було діяти – будуть притягнуті до відповідальності.”

Також Апаршин у своєму блозі дав коментар щодо корупції в армії:

“Можу абсолютно точно запевнити: всі, хто якимось чином дотичний до численних напівкримінальних схем щодо паливно-мастильних матеріалів, порушень в системі забезпечення ЗСУ – не уникнуть відповідальності. Документи по всіх цих посадовцях будуть передані до прокуратури для прийняття рішення. Очевидно: посадки будуть.”