Український моряк дає уроки української мови у російському СІЗО

0
4568

Адвокату нарешті вдалося поспілкуватися з полоненим моряком.

Український військовополонений моряк Євген Семидоцький навчає української мови сусіда по камері у СІЗО Лефортово в Москві. Він є одним з тих, кого захопили росіяни при атаці на рейдовий буксир “Яни Капу” в Чорному морі.

Про це повідомив в Facebook координатор групи адвокатів Микола Полозов.

Він зазначає, що в п’ятницю, 21 грудня, адвокат Микола Фомін відвідав Семидоцкого і навіть зміг поспілкуватися з ним наодинці до початку слідчих дій.

“Євген в хорошому настрої. Фізично почуває себе добре, ніяких скарг не висловлював”, – розповів Полозков.

Крім того, відомо, що волонтерам передали список необхідних речей для Євгена. Адвокат 20-річного моряка попередив його про можливі “візити” Фсбшників і підісланих ними людей.

“В ході допиту на слідчих діях Євген Семидоцький заявив під протокол, що є військовополоненим. Він став 18-м моряком, який заявив про себе як про военнополонений слідчому СУ ФСБ”, – підкреслив Полозов.

В цей же час жителі Сватове Луганської області, звідки родом Євген Семидоцький, на онлайн-голосуванні обрали моряка на місцеву премію “Людина року-2019”

Нагадаємо, полонений окупантами український моряк не здається: “Ті жорсткі і складні умови, в яких він зараз перебуває, його не турбують”. “Як і інші члени команди, Сергій в ході допиту заявив, що вважає себе військовополоненим”.