Українських військових продовжують вивозити із “Азовсталі” на окуповані території

0
378

З території “Азовсталі” у Маріуполі евакуювали ще декілька автобусів з українськими бійцями. Із заводу виїхало щонайменше сім автобусів.

Про це йдеться у повідомленні  видання «ВВС Україна».

Як повідомляється, українських захисників вивезли на підконтрольну Росії територію.

Евакуювали їх в супроводі з військовою технікою окупантів.

Нагадаємо, що за словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр, військова деблокада в цій ситуації була неможлива.

Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков відмовився коментувати стан евакуйованих військових і не відповів, чи будуть українські воїни розглядатися як військові злочинці чи як військовополонені.

«Путін гарантував, що з ними поводитимуться відповідно до відповідних міжнародних законів», — сказав він, відмовившись надати будь-які додаткові подробиці про те, що станеться з евакуйованими військами.

Виступаючи в Держдумі РФ, спікер В’ячеслав Володін заявив, що евакуйовані не повинні підлягати обміну, а повинні бути притягнуті до відповідальності.

Понад 260 бійців покинули металургійний завод «Азовсталь» пізно вночі і були доставлені в навколишні райони, утримувані підтримуваними Росією — 53 поранених доставлено до Новоазовська, а 211 — до Оленівки, на північ від портового міста.