Українських топ-чиновників спіймали за нахабній махінації з кораблями (ФОТО)

0
1388

Генпрокуратура розповіла, за що отримав грошову “винагороду” посадовець.

Повідомляється про затримання чиновника, який вирішив продати українське судно за зниженою ціною. За це він повинен був отримати чималу суму – понад 7 млн грн. Про це генпрокурор написав на своїй сторінці в Facebook.

Також повідмляється, що саме що вчора, 7 грудня, відбулося затримання радника гендиректора ВАТ “Українське Дунайське пароплавство” та представника Першої Української міжрегіональної товарної біржі. Чоловік отримав хабар у розмірі $260 000. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Хабарники п’ятниці. Радник гендиректора ВАТ “Українське Дунайське пароплавство” та представник Першої Української міжрегіональної товарної біржі в результаті махінацій занизили на 30% ціну морського судна т/х “Микола Савицький”, 1988 року випуску, м. Корнойбург, Австрія, належить державі”, – зазначив Луценко.

Так, стало відомо, що зловмисники запропонували певному громадянину придбати судно шляхом викупу. Тобто без аукціону і за зниженою вартістю. Луценко додав, що зловмисники були затримані на місці злочину при отриманні першого траншу в $100 000 доларів.