Українських дипломатів викрили на контрабанді сигарет і валюти(ПОДРОБИЦІ)

0
547

Міністерство закордонних справ України відкликало двох співробітників українського посольства в Польщі, підозрюваних у корупції.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Захід.нет

«Вчора двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому – їх затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України в Польщу велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок. Випадок для МЗС кричущий», – повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Він заявив, що обох співробітників негайно відкликали із довгострокового закордонного відрядження і їхня робота в посольстві закінчилася. У найближчі години усі формальності з цього питання будуть завершені.

«Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не скасовував. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення», – зазначив міністр.

Він також пообіцяв, що МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких очікує на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи.

При цьому міністр не вказав, на якій саме ділянці і на якому боці кордону затримали українських дипломатів.

Читайте також: “Багатотисячні черги, люди без масок”: шокуюча ситуація на українсько-польському кордоні