Українських  десантників підняли за тривогою біля Маріуполя : військові розпочали навчання (ВІДЕО)

0
1233

Підрозділ десантників підтвердив готовність виконувати завдання за призначенням на Приазов’ї , де вже провели навчання одного з підрозділів, який входить до складу резерву командувача Об’єднаних сил Сергія Наєва.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Підрозділ десантно-штурмових військ  вже було піднято за тривогою і, під прикриттям ланки ударних вертольотів, від здійснив переміщення 8 транспортно-бойовими вертольотами на один з флангів оборони. Там було виконано завдання із захоплення вигідного рубежу, також був зупинений противник, який намагався прорватися в глибину оборони українських військ. Надалі противника повністю знищили. У штабі ООС зазначили, що за тимчасовими показниками, злагодженими діями і результатами вогневого ураження підрозділ десантників підтвердив готовність виконувати завдання за призначенням.

Тренування ДШВ на Приазов’ї

Тренування #ДШВ на Приазов’їЗа наказом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва 20 січня проведено навчання одного з підрозділів, що входить до складу резерву Командувача. Підрозділ десантно-штурмових військ був піднятий за тривогою та під прикриттям ланки ударних вертольотів здійснив переміщення 8-ма транспортно-бойовими вертольотами на один з флангів оборони, де виконав завдання із захоплення вигідного рубежу, зупинив противника, що намагався прорватися в глибину оборони наших військ та в подальшому здійснив його повне знищення.За часовими показниками, злагодженими діями та результатами вогневого ураження підрозділ десантників оцінений як готовий виконувати завдання за призначенням. Рухаємося далі!Разом переможемо! Слава Україні! #ООС #Операція_ОС #ДШВ #ЗСУ

Опубликовано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Воскресенье, 20 января 2019 г.