Українського солдата, який підстрелив наркобаригу у зоні АТО, посадять на 15 років

0
17231

Це Ілля Орлов. Підстрелив наркобаригу, що збував наркоту бійцям на позиціях. Наркобаригу обшукали, знайшли мішки наркоти при ньому, в машині та вдома… але за грати сяде… хто??? увага! працює українське правосуддя!!! БІНГО! За грати сяде сам Ілля Орлов на 15 років!!!
Хлопця треба терміново витягувати на поруки. ПРОШУ РЕПОСТ, шукаємо небайдужого нардепа!!! Справ «Колмогорова» вистачить усім. ТЕРМІНОВО ВИТЯГУЄМО ХЛОПЦЯ!!!!
Олег Медведчук

Вітаю патріотичне братство!
Я знову про те, що не дає спокою під час війни з Росією.

Нагадаю, в місцях позбавлення волі, СІЗО та під слідством знаходяться сотні учасників бойових дій.
Звичайно там є і винні, але прецедент з солдатом Колмогоровим схиляє до роздумів. І навіть, якщо серед сотен ув’язнених знайдеться хоча б один невинний, то в цьому є серйозна загроза руйнування мотивації в захисті Батьківщини у всього воїнства.

Зрозуміло, що на це і розраховує ворог, який зосереджує на цьому пропаганду і радіє будь-якому прикладу упередженого слідства та суду.
Але не буду «розганяти зраду» хоча питань до «прифронтових» судів безліч.

Після чергового судового засідання у справі солдата Колмогорова, вже на вулиці помітив просто одягнутого, «сухого» чоловіка років під 60, на обличчі — явний моральний біль і відчай.

Він невпевнено підійшов до нас і представився батьком сержанта Іллі Орлова, якого пів року утримують в маріупольському СІЗО за підозрою у спробі навмисного вбивства наркоділера, що повадився до військових підрозділів в АТО для налагодження ринку збуту.

Микола Васильович поділився своїм горем і звернувся з проханням допомогти знайти правду:
«У сина своя війна, а в мене інша. Я вже, як то кажуть, пожив своє, а тут…
Ілля, коли вирушав на Схід зробив собі тату тризуба з гаслом «Слава Україні!». Я йому кажу: сину, а якщо в полон візьмуть? А він посміхнувся та й каже: в полон Батя я живим не здамся». Так і простилися.

Попередньо розібрався по суті події. Картина така:
Військовослужбовець з Помічної Кіровоградської області Ілля Орлов знаходиться в Маріупольському СІЗО за підозрою у замаху на вбивство (санкція до 15 років ув’язнення).
Шостого травня 2017 року він поранив пострілом з автомата чоловіка, який продавав неподалік військової частини наркотики.
Ілля з власної ініціативи, а може за неофіційним наказом вирішив провчити торговця наркотиками, який постійно ошивався біля військової частини. Разом з двома своїми товаришами по службі Орлов, відправився на зустріч. Продавець наркотиків у процесі розмови зробив ризький рух у напрямку Іллі, який сприйняв це як напад та вистрелив.

Іллю Орлова того ж дня було затримано. Впіймали і наркодилера, у якого – наскрізне поранення плеча.
Захисник Іллі повідомила, що потерпілий плутається у своїх свідченнях. На судових засіданнях вже 5 разів мінялися прокурори, що представляють державне обвинувачення. При цьому кожен новий прокурор бере час на ознайомлення зі справою. В судове засідання до цієї пори не представлено для допиту свідків, яких заявлено стороною обвинувачення. Доказів вини щодо спроби навмисного вбивства слідством так і не надано.

На думку багатьох патріотів зазначена справа потребує уваги українського суспільства.
За юридичними нормами можна розглядати можливість взяття сержанта Орлова на поруки.

Чергове засідання суду сплановано на 27 листопада у Жовтневому суді Маріуполя. Буде доцільним підтримати побратима.

Гуртуємося брати і сестри. Разом переможемо!

Слава Україні!

Це Ілля Орлов. Підстрелив наркобаригу, що збував наркоту бійцям на позиціях. Наркобаригу обшукали, знайшли мішки…

Опубликовано Марусей Звіробій Пятница, 17 ноября 2017 г.