Українські зірки показали, де відпочивають цього літа

0
1133

Українські артисти показали, як потрібно відпочивати Українські селебрітіз не відстають від своїх західних колег і публікують нові фото з відпусток.

Напружений графік зйомок і записів був відкладений на другий план, а на перший вийшов відпочинок і купання в морях і океанах. Де ж проводять свої відпустки зірки українського шоу-бізнесу?

Співачка Світлана Тарабарова

Співачка Світлана Тарабарова вирішила вперше виїхати з сином Іваном за кордон. Вона вибрала для відпочинку сонячну Болгарію. Артистка розташувалася в місті Кітен разом зі своїми родичами і друзями. Фото з відпустки вже з’явилися на сторінках соцмереж артистки. Вона встигла помилуватися красивими заходами, скупатися під дощем і побувати на пляжі.

Група “НеАнгели”

Солістки гурту “НеАнгели” Вікторія Смеюха і Слава Камінська, яка нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком, відпочивали в Одесі. Дівчата поєднали приємне з корисним, виступивши на одній зі сцен Одеси і відпочили кілька днів біля моря.

Макс Барських та Алан Бадоєв

Відомий телеведучий і кліпмейкер Алан Бадоєв провів відпустку в компанії своїх друзів Макса Барських і Міші Романової. Вони орендували яхту, щоб скупатися і відпочити на Дніпрі. Фото в соціальних мережах довели, що молоді люди повеселилися на славу і отримали море задоволення.