Українські в’язні Кремля: Ердоган передав Путіну “список на звільнення”

0
797

До списку увійшли українські громадяни, заарештовані російськими силовиками в анексованому Криму.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган передав російській стороні “список на звільнення” українських політв’язнів через “найближчу до Путіна” людину.

Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв розповів подробиці передачі президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом російській стороні списку політв’язнів, яких він вимагає звільнити. Про це повідомляє Радіо Свобода “Крим.Реалії”.

У коментарі Мустафа Джемілєв зазначив, що до списку увійшли українські громадяни, заарештовані російськими силовиками в окупованому Криму. За словами Джемілєва, Ердоган передав список через людину, близьку до російського президента Володимира Путіна.

“Йдеться про наших політв’язнів, заарештованих окупаційною владою у Криму. Точно не пам’ятаю, їх або 70 або 63, всі, незалежно від національності… Ми планували запитати у Ердогана, що він зробив з цього приводу. Але він сам, ще до наших питань, на нараді зі стратегічної співпраці сказав, що передав список”, — зазначив Джемілєв.

“Потім на окремій зустрічі з ним я питав: “Ви як, передали по лінії МЗС”? Він сказав: “Ні, є найближча до Путіна людина… Вона зазвичай протягом 24 годин обов’язково все, що ми передаємо, доправляє Путіну”, — додав Мустафа-ага.