Українські спецслужби затримали росіянина, який хотів організувати в Україні теракти (ФОТО)

0
795

У Києві поліція затримала росіянина, що очолює радикальне неонацистське угрупування. Він закликав людей до тероризму та масових вбивств.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на “Вголос”.

Зазначається, що громадянина Росії затримали в ході спільної операції прокуратури та СБУ.

За версією правоохоронців, з грудня 2019 року затриманий виготовляв та розповсюджував літературу з закликами до вчинення терактів, масових вбивств та пропагував насильство по відношенню щодо емігрантів.

Варто зауважити, що з 2014 року підозрюваний живе у Києві. Росіянин є послідовником ідеології австралійського терориста Брентона Тарранта, який пропагує етнічний і культурний геноцид.

Під час проведення обшуку за місцем фактичного проживання росіянина правоохоронці виявили та вилучили примірники нацистських і екстремістської творів, прапори “Третього рейху”, комп’ютери, чеки на доставку забороненої літератури з-за кордону.

Силовики також вилучили корпус гранати ВОГ-17 без підривника, споряджений зарядом вибухової речовини А-IX-1 і уніфікованим запалом УЗРГМ-2, за допомогою якого можна створити вибуховий пристрій.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 258-2 (поширення та зберігання з метою розповсюдження матеріалів з публічними закликами до вчинення терористичних актів), ч. 1 ст. 263 (зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) ККУ.

Наразі приймається рішення щодо обрання йому запобіжного заходу, тривають слідчі дії.