Українська волонтерка звернулася до Президента України(ВІДЕО)

0
920

Українська волонтерка Ярина Чорногуз звернулася до Президента України Володимира Зеленського.

Відповідне відеозвернення вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Моє відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Нічого особливого, як він, найімовірніше, вирішить. На злободенну тему про «прєкратіть стрєлять» і «розведення» або радше – тотальний развод його і нас із вами. Але дуже хочеться, щоби пан Володимир побачив і почув це відеозвернення. Буду йому дуже вдячна за відповідь на кілька запитань. Мені дуже важливо, щоб він їх почув.

Прошу подивитися це відео також усіх утомлено-абстрагованих від війни. Можливо, ви зрозумієте, що з вами в країні поруч мешкають люди, які пройшли певну точку неповернення в голуб’ячий світ споживацького комфортного й не менш ілюзорного російського міфу про «мир». Для яких загибель людини, воїна, є не просто одною новиною у стрічці для проскролу вниз. А є живою присутньою втратою, з якою жити все життя. Є тим непрощенним злочином, за який винуватець має отримати покарання.

Я закликаю людей записувати відеозвернення та робити дописи із розповідями про загиблих у цій війні і висловлювати свою позицію про “розведення”. Пропоную своїм голосом показати ціну, яку ми всі заплатили за території, з яких зараз збираються відводити українські війська, аби їх захопили російські окупанти. Як це вже було раніше і як це повторюється нині”, – написала Ярина в коментарі до ролика.

 

Прошу максимального репосту. Моє відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Нічого особливого, як він скоріш за все вирішить. На злободенну тему про «прекратіть стрелять» і «розведення» або радше – тотальний развод його і нас із вами. Але дуже хочеться, щоби пан Володимир побачив і почув це відеозвернення. Буду йому дуже вдячна за відповідь на кілька запитань. Мені дуже важливо, щоб він їх почув. До уваги Офіс Президента УкраїниПрошу подивитися це відео також усіх утомлено-абстрагованих від війни. Можливо, ви зрозумієте, що з вами в країні поруч мешкають люди, які пройшли певну точку неповернення у голуб’ячий світ споживацького комфортного й не менш ілюзорного російського міфу про «мир». Для яких загибель людини, воїна, є не просто одною новиною у стрічці для проскролу вниз. А є живою присутньою втратою, з якою жити все життя. Є тим непрощенним злочином, за який винуватець має отримати покарання.Я закликаю людей записувати відеозвернення та робити дописи із розповідями про загиблих у цій війні і висловлювати свою позицію про «розведення". Пропоную своїм голосом показати ціну, яку ми всі заплатили за території, з яких зараз збираються відводити українські війська, аби їх захопили російські окупанти. Як це вже було раніше і як це повторюється нині.Хочу подякуватиЯна Зінкевич за те, що дозволила висловити свою позицію від імені нашого батальйону «Госпітальєри».Maksym Nakonechnyi, режисеру, який відволікся від роботи над повнометражним фільмом, і допоміг мені зі зйомкою та монтажемАнастасія Шевченко (Anastasiia Shevchenko), мисткині-співачці «Стасік», а в минулому військовому парамедику, за те, що дала дозвіл, аби її «Колискова для ворога» супроводжувала мої слова.Посестрі-поетці Олена Герасим'юк (Olena Herasymyuk)і та Timur Bagirov за те, що були поряд і підтримували, коли я все це вимовляла на камеру.Kateryna Dudka, подрузі-перекладачці, за переклад на англійську.______________________________________Микола Сорочукза те, що ти був, є і будеш у моєму житті. За те, що дав мені силу і голос говорити про важливі для тебе й для мене речі.https://www.youtube.com/watch?v=0PT2qKkUu3Q

Опубликовано Yaryna Chornohuz Вторник, 11 февраля 2020 г.