Українська “Señorita” захоплює своєю піснею слухача

0
1639

Співачка  IKSTINA, яка довгий час жила в Іспанії, презентує іспано-український сингл «Señorita». 

“Музика – це те, в чому я почуваю себе найбільш гармонійно. Я вірю в щирість музики і розумію, що хочу працювати в гармонії з собою. Іспанські мотиви в мене в крові, і зараз я це все поєднала з українською мовою та мелодійністю у пісні «Señorita». Це був великий експеримент спланований зовсім спонтанно.” – розповідає IKSTINA.

  Гарячі почуття, запальні танці, ритми – все це присутнє в темпераментній іспано-українській пісні «Señorita». Тут вируют зміни масок, декорацій, настроїв та почуттів.

 Основою пісні є чесна та емоційна історія героя, як це прийнято в іспанців, яку Він ніколи нікому не розповість. Історію про те, як під час танців Він розкрив всі свої секрети та серце Їй – невідомій Сеньйоріті.  Тепер Його серце не може Її відпустити, а воно – ніколи не обманює. Послухавши пісню «Señorita», ви проживете історію почуттями іншої людини і вона обов’язково не залишить вас байдужим, адже справжні почуття захоплюють кожного.

Драйву цій композиції додає іспано-українська лірика та сміливе аранжування. Автором іспанських та україномовних слів у пісні стала IKSTINA.  Саундпродюсер композиції Роман Непомящий.

На початку березня IKSTINA презентуватиме відео кліп на пісню « Señorita», який вже відзняла. Кліп за словами співачки буде відвертий, темпераментний та запальний.

Дізнатися більше про IKSTINA:

Facebook: https://www.facebook.com/ikstina.official/

Instagram: https://www.instagram.com/ikstina.official/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVmw1rMafYiQWFo6Tey-r4w

Soundcloud: https://soundcloud.com/ikstina