Українська реперка alyona alyona презентувала новий кліп на пісню-сповідь (ВІДЕО)

0
685

Популярна українська репвиконавиця alyona alyona презентувала новий кліп на пісню-сповідь “Пам’ятаю”. Прем’єра відбулась на її офіційному YouTube-каналі, про що зірка повідомила на своїй сторінці в Instagram, відзначивши, що саме у День захисту дітей презентує нову відеороботу.

Про це повідомляє ТСН, передає “Цинічний Львів”.

За словами співачки, свою нову пісню вона присвячує усім дітям, яким довелося пережити важкі часи.

“Я дуже люблю дітей і щиро дбаю про їхнє майбутнє. Дітей, які виростуть, стануть журналістами, і їм можуть облити обличчя кислотою чи можуть просто змести їх сліди з лиця Землі, тому що вони хочуть знати більше. Дітей, які просто гратимуться на свіжому повітрі, і в них випадково прилетить куля. Чи-то ворожа, чи-то від сусіда. І змиє їх слід з лиця Землі. Дітей, які матимуть друзів, через яких їх можуть бити і гвалтувати на допитах, вибивати неіснуючі свідчення. Дітей, які мріють робити добро для людей, але так багато подій навколо демонструє, що все злочинне часто залишається дієвим і безнаказанним.

Дітей, які мають законне право обирати, ким їм бути, якими рости, у що вірити, як виглядати і кого кохати. Дітей, які дивляться на нас. І беруть приклад саме з нас. А ми в свій час маємо показувати їм, що ми не боїмося, що віримо в правду і закон, що можемо впливати на все!”, – заявила зірка.

alyona alyona повідомила, що нова пісня є своєрідною сповіддю про злети і падіння, через які їй довелося пройти. У відео, режисером якого став Анатолій Сачівко, співачка розповідає історію свого життя, яку передає за допомогою дітей та підлітків, кожен із яких занурений у свої внутрішні переживання.