Українська музика у Європі: Oleg Novosad розпочав співпрацю з європейським лейблом

0
396

Один із авторитетних європейських лейблів RaveUp Records запропонував контракт молодому українському саунд продюсеру та  ді-джею танцювальної та електронної музики – Oleg Novosad.

 Співпраця українського артиста з європейським лейблом розпочнеться з треку  “Tududum”, який діджей створив в співпраці з виконавцем Ігорем Грохоцьким.

 Нагадаємо, що головний офіс лейблу RaveUp Records знаходиться у Відні, Австрія. Основна спеціалізація  лейблу це Trance та Progressive House музика.

Декілька тижнів велись переговори між Oleg Novosad та представниками House лейблу “Soundo RED” та було підписано договір з компанією Soundo Music LTD, incl. label RaveUp Records, яка знаходиться в Лондоні, Велика Британія. Їхні релізи підтримуються такими іменитими артистами як Above & Beyond, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Ruben de Ronde, Gareth Emery та іншими.

   «Починаючи з дебютного альбому “LOVE”, багато композицій надсилав по різних лейблах, таким як Ultra Music, Armada, Global Records, STMPD RCRDS тощо. Потім на композицію “Power on” теж пішов цим шляхом і не отримав відповіді та пропозицій. І лише третя спроба з піснею  «Tududum” привела до успішного результату. Для моєї музики та саунду це хороший шанс прозвучати на всю Європу. Я вже з нетерпінням чекаю 27 листопада і офіційного релізу «Tududum”. В Європі лейбл обіцяє дати більший  акцент на Spotify.  З того, що  гарантує лейбл- це мінімум 100000 прослуховувань на Spotify, в перші місяці поширення по європейських радіостанціях, потенційні ремікси від інших учасників лейблу чи артистів за межами лейблу». – розповідає артист.

Надалі Oleg Novosad планує видати альбом вже влітку 2021 року, в якому будуть треки в дуеті з відомими українськими артистами.